تبلیغات
× دانستنی ها و اس ام اس × - فال روز : پنج شنبه 6 آبان ماه 1389
× دانستنی ها و اس ام اس ×
بروزترین وبلاگ اس ام اس , كاملترین مرجع پیام كوتاه , جدیدترین پیامك ها

:: ارسال كلیپ داغ به ایمیل شما ::


آدرس ایمیل بدون www :

فال روز : پنج شنبه 6 آبان ماه 1389

پنجشنبه 6 آبان 1389  ساعت: 09:17

موضوع پست : فال روزانه ،

متولدین فروردین : شما امروز احساس آسودگی و اطمینان خاطر می‌کنید، به خصوص اگر دوستان و همکارانتان حمایت‌های مخصوص‌شان را از شما دریغ نکنند. شاید قبول کردن کمک دیگران به نظر شما کار زشتی باشد! اما "بله" گفتن می‌تواند اولین قدم باشد. نشان دادن ضعف‌هایتان مرزبندی‌های بی مورد را از بین می‌برد و صمیمت بین شما را بیشتر می‌کند.
متولدین اردیبهشت : شما معمولاً وقتی که به آینده دور فکر می‌کنید، باتوجه به کلیات و اصول مبهم کار می‌کنید. شما وسوسه می‌شوید که حتی اگر مسأله خیالی مطرح بود بیشتر به جزئیات و ریزه کاری‌ها توجه کنید. حتی اگر برنامه‌ای ندارید که به خاطرش از خانه بیرون بروید، به تخیل خود اجازه بدهید که راهنمای سفرتان باشد! فکر کردن واقعاً بهترین روش برای مسافرت رفتن است.
متولدین خرداد : شما بیش از اندازه حساس شده‌اید. اما تا موقعی که می‌توانید احساسات خود را مدیریت کنید، لزومی ‌ندارد برنامه‌های خود را به تاخیر بیندازید. اهمیت دادن به احساسات خود بدون اینکه تسلیمشان بشوید با انکار کردن آنها کاملاً فرق می‌کند. پنهان کردن حقیقت از خود خوشبختی نمی‌آورد، این کار فقط نشان دهنده جهل و نادانی نیست.
متولدین تیر : شما امروز می‌توانید بدون اینکه چیز زیادی بگویید گویا باشید! شما به سمت فعالیت‌های لذت بخش همراه با بچه‌ها گرایش پیدا کرده‌اید و نیز فعالیت‌های دیگری که نیازی به زیاد صحبت کردن ندارند. وقت‌هایی که به طبیعت می‌روید و یا زمانی که داخل خانه آرامش دارید، از تفکر کردن بیشتر از عملکرد مستقیم چیز یاد می‌گیرید.
متولدین مرداد : باوجود اینکه شما قصد کرده‌اید از کسانی که دوستشان دارید حمایت کنید و هوای آنها را داشته باشید، اما بهترین کار این است که مرزهایی هم برای خود تعیین کنید، پس تمام وقت‌تان را برای سرویس دادن به دیگران تلف نکنید. وقتی را تعیین کنید که نیازهای خود را به دقت تعریف کرده و استقلال خود را نشان دهید.
متولدین شهریور : اطرافیان متولد این ماه را دو گروه متفاوت تشکیل میدهند، آدم هایی که قدرشناس و رفیق و همراه هستند و آدم هایی که فقط به جنبه های مادی و برداشت شخصی خود اهمیت میدهند و در اصل این گروه دارای خصوصیات یک همراه، شریک و همکار خوب نیستند و باید تنها به همکاری موقت با آنها اندیشید. درصدی از متولدین این ماه در زندگی زناشوئی باشانس بلندی همراهند و برخی نیز در سالهای پیری با نامرادی و شکست عاطفی روبرو میشوند. امروز خبر سفری که به زودی برای شما به وقوع خواهد پیوست را می شنوید.
متولدین مهر : چرا میخواهید خود را از نعمت بزرگ شادابی که بسیار هم گرانقدر است محروم سازید؟ منظور همان شادابی خدادایست، باور کنید تمام مردم دنیا برای رسیدن به این نشاط شبانه روز تلاش میکنند. حیف است در چنین روزی خود را از آن بی بهره بگذارید. با نشاط خود میتوانید در محیط کاری خود جو دلنشینی به وجود آورید.
متولدین آبان : شما تمام راه ها را بسته میبینید، در این زمان از سوی اعضای خانواده دوباره مورد لطف و بخشش قرار خواهید گرفت و این فرصت خوبیست که کلید درهای بسته را بدست بگیرید. صلاح بر اینست که چشمان خود را خوب بگشایید و از فرصتهای بدست آمده نهایت استفاده را ببرید. برخی از لحظه ها تکرار نشدنیست.
متولدین آذر : خیلی از متولدین این ماه بدلیل کسالت و تکرار، باید از شغل خود و یا حداقل در فضای آن تغییرات تازه ای پدید آورند و باصطلاح با این کار تغییر روحیه بدهند. دختر خانمهایی که عاشق هستند باید در عین حال منطقی نیز به مسائل نگاه کنند تا خدای نکرده به بن بست نرسند.
متولدین دی : یک جشن بزرگ در پیش دارید. امروز روزیست که زندگی با تمام شیرینیهایش به سوی شما لبخند میزند. امروز، روز شادیهای شماست. امروز، روزی خواهد بود که تمام درها به روی شما گشوده است. امروز برای تصمیم گیریهای مهم و حیاتی، روز مهمی برای شماست. فرصت کمیابی را بدست آورده اید که باید بتوانید از آنها به بهترین شکل استفاده کنید. از بعضی از دوستان نیز میتوانید کمک بگیرید تا نیرومندتر گام بردارید.
متولدین بهمن : یک دروغ کوچک میتواند فاجعه به بار آورد به همین خاطر است که آنرا به هر صورتی حتی مصلحتی از زندگی روزانه ی خود دور کنید. باید در بسیاری از این کارها تجدید نظر کرد همسر چون همیشه در کنار شماست و شما را در این زمینه یاری خواهد داد مشروط بر اینکه اشتباهات خود را پذیرا باشید.
متولدین اسفند : اگر هوشیاری و پشتکار لازم را داشته باشید از این معرکه موفق بیرون خواهید آمد، به خود اعتماد داشته باشید و بدانید که میتوانید به راحتی موفق عمل کنید. گره های بسته ی فراوانی را از امروز یکی یکی خواهید گشود. از نظر مادی و معنوی باید پیشرفت کرد. زلالترین آبها هم اگر در جایی راکد بماند بوی تعفن میدهد. چون موج باید پیوسته در حرکت بود تا بتوان خود را به ساحل رساند.

دوستان برای دریافت جدیدترین و بهترین ها در ایمیل خود لطفا »اینجا« عضو شوید

برچسب ها: فال روزانه, فال روز, فال امروز, فال, طالع بینی, انواع فال, استخاره, فال ازدواج, فال شیخ بهایی, انواع طالع بینی, شخصیت شناسی, فال چوب, فال حافظ, فال اعداد, فال سعدی, فال گلبرگ, پیشگویی, فال عشق, فال عاشقی, فال گل, فال عطسه, موفقیت, نیمه ماه, فال فصل, فال دوستی, فال قهوه, فال شغل, فال ابجد, فال و طالع بینی, طالع, طالع بینی ازدواج, طالع بینی چینی, طالع بینی هندی, طالع بینی شخصی, طالع بینی مصری, طالع بینی هفته, طالع بینی رنگ, طالع بینی کامل, تعبیر خواب, طالع بینی میوه, طالع بینی خواب, فال میوه, فال هفته, فال هفتگی, حافظ, با قرآن, فال طالع بینی, طالع روزانه, طالع ماهانه, فال ماهانه, طالع سالانه, فال سالانه, فال استخاره, فال فصل بهار, تابستان, پاییز, زمستان, فال شخصی, فال مصری, فال چینی, فروردین, اردیبهشت, خرداد, تیر, مرداد, شهریور, مهر, آبان, آذر, دی, بهمن, چوب, شنبه, یکشنبه, چهارشنبه, پنجشنبه, جمعه, فال حافظ با معنی, ستاره شناسی, طالع بینی خورشیدی, فال خورشیدی, طالع بینی اعداد, امروز, اسفند, فال تاروت, دوشنبه, سه شنبه, fal roozane, fal, faal, talebini, hafez, jadid, fale emrooz, موش, گاو, ببر, خرگوش, اژدها, مار, اسب, بز, میمون, خروس, سگ, خوك,

فال حافظ سایت میلاد


آرشیو موضوعی

آرشیو

آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • تعداد کل پست ها :

اَبر برچسبها