تبلیغات
× دانستنی ها و اس ام اس × - فال روز : چهارشنبه 5 آبان ماه 1389
× دانستنی ها و اس ام اس ×
بروزترین وبلاگ اس ام اس , كاملترین مرجع پیام كوتاه , جدیدترین پیامك ها

:: ارسال كلیپ داغ به ایمیل شما ::


آدرس ایمیل بدون www :

فال روز : چهارشنبه 5 آبان ماه 1389

چهارشنبه 5 آبان 1389  ساعت: 08:27

موضوع پست : فال روزانه ،

متولدین فروردین : این شتابزدگی ها برای چیست؟ صبور باشید و اجازه دهید تا گذر زمان خود به خود برخی مسائل را حل نماید بخصوص مشکلاتی که شما به تنهایی از عهده ی حل آن بر نخواهید آمد.سعی کنید روی حرف خودتان پافشاری نکنید زیرا کمی یکدنده و لجباز هستید و خود نیز به این موضوع اذعان دارید. اگر سعی کنید دست از این لجبازی بردارید و به حرف دیگران نیز گوش دهید به زودی مشکلات شما حل خواهد شد.
      
متولدین اردیبهشت : اگر اخیرا مسائل قانونی شما را اذیت کرده است، اکنون فرصت آن است که استراحت کنید و برخی مذاکراتی که مدتهاست به طول کشیده خود به خود حل خواهد شد. این موضوع احساس مثبت اندیشی را در شما تقویت خواهد کرد. خود را در شرایطی میبینید که برای هیچکسی جالب نیست. به هر حال این وضعیتی است که باید طی چند مرحله پشت سر بگذارید از امروز شروع کنید اما انتظار نتیجه ی فوری نداشته باشید.
      
متولدین خرداد : احساسات شما ممکن است بعضی ها را آزار دهند و اما از نظر همسر و خانواده بسیار بجا و دوست داشتنی هستید. هر کاری ممکن است مورد پسند بعضیها و نارضایتی دیگران قرار گیرد این امر بسیار برای امروز شما طبیعی است.
      
متولدین تیر : آیا اصلا" امکان دارد که دوست داشتنی تر از موقعیتی باشید که اکنون هستید؟! امروز از نظر همه زیبا و باعظمت جلوه میکنید و از این بابت به خود میبالید. برگزاری یک جشن باشکوه و بزرگ علاقه تان را به همه طرفداران و دوستداران خود نشان دهید.
      
متولدین مرداد : اکنون کارهای زیادی دارید که باید انجام دهید. باید صبور باشید تا بتوانید طرح هایتان را جامه ی عمل بپوشانید. در انتظار به دست آوردن اطلاعات بسیار مهم و حیاتی هستید که امروز فرصتی است برای پیدا کردن راه های رسیدن به این اطلاعات. فرصتهای زیادی برای ایجاد تغییرات دارید. برای گرفتن تصمیم مهم کمی شک و تردید دارید که باید از شجاعتتان استفاده کنید.
      
متولدین شهریور : کمکی میرسد که موجب میشود تا دوباره در زندگی تو توازن برقرار باشد نوسانهای اقتصادی زندگی هر کسی را تحت تاثیر قرار میدهد و تا حد امکان باید از آنها دوری کرد .شخصیت شما اگر قوی و اثر گذار باشد توجه دیگران را به خود جلب خواهد کرد کسانیکه بر کارها و اعمال شما نظارت دارند از شما همین را میخواهند پس فکرهای زائد و بیهوده را از خود دور کنید.
      
متولدین مهر : شما امروز احساس می‌کنید قدرت جسمانی تان ته کشیده است، در حالیکه با استراحت کردن می‌توانید تضمین کنید که انرژی تان باز می‌گردد. وقتی که اصلا دوست ندارید هیچ کاری انجام دهید، به جای اینکه به خودتان سخت گرفته و الکی سرتان را شلوغ کنید، به آنچه بدنتان بهتان می‌گوید گوش دهید! اگر قبول کنید استراحت کردن کار خوبی است، بیشتر از گذشته لذت خواهید برد.
      
متولدین آبان : وقت این رسیده که در برنامه‌های بزرگ خود تجدید نظر کنید. به جای اینکه با شجاعتی دروغین و بدون توجه به احساسات‌تان کار کنید، تفکر و تعمق درونی داشته باشید و بدون اینکه وانمود کنید که می‌دانید واقعاً چه اتفاقاتی افتاده است، در مورد تغییر دیدگاه‌هایتان راجع به موضوعات اساسی با یکی از دوستانتان صحبت کنید. شاید آنها چیزی که بهش نیاز دارید را بهتان بدهند.
      
متولدین آذر : شما باید از چند نفر معذرت خواهی کنید! و یا حداقل باید قول‌هایی که بهشان عمل نکرده‌اید را اجرا کنید. حتی اگر قبلاً قصد و نیت خوبی داشتید، ولی به خاطر مشکلات عدیده از مسیر اصلی خود خارج شده‌اید. ولی بالاخره این ایام نیز می‌گذرد. تا می‌توانید وقت گذاشته و موقعیت خود را در دوستی‌های جدیدتان مشخص کنید و برای بهتر کردنشان برنامه ریزی کنید.
      
متولدین دی : رویاهای شما امروز نسبت به همیشه خوش آب و رنگ تر شده‌اند، اما آنقدر دور از واقعیت به نظر می‌رسند که بعید می‌دانید بهشان برسید. این اتفاق موجب ناامیدی تان شده است، البته این ناامیدی زمانی به سراغتان می‌آید که نسبت به اولویت‌هایتان انتظارات غیرمعقولی داشته باشید. اگر امروز نتوانستید به اندازه‌ای که دوست داشتید سازنده باشید، خودتان را ناراحت نکنید. حتی اگر روند پیشرفتتان خیلی آرام است، باز هم در جهت رسیدن به اهدافتان کار کنید.
      
متولدین بهمن : امروز دوستان و خانواده تان خیلی بهتان نیاز دارند و شما آنقدر صبور نیستید که بتوانید با رفتاری سیاست مدارانه احتیاجات آنها را برآورده کنید. اما به جای اینکه رفتار تندی از خود نشان دهید، ناراحتی خود از احساسات محبت آمیز را اعلام کنید. اگر به طور طبیعی ناراحتی‌های خود را ابراز کنید از میزان فشارهایی که روی دوش شماست کاسته می‌شود.
      
متولدین اسفند : شما دلتان می‌خواهد سبک و روش خود را داشته باشد و هم اکنون صبرتان تمام شده است. شما احساس می‌کنید خیلی سخت مبارزه کرده‌اید و فقط نتایج پیچیده‌ای برای نشان دادن تلاش‌هایتان حاصل شده است. تسلیم شدن بهتر از ادامه دادن این جنگ پوچ و بی فایده است، اما مواظب باشید شکست خوردن باعث بیدار شدن خشم و عصبانیت در وجودتان نشود. اگر هنوز فرد ناموفقی هستید، دوباره شروع کنید، آستین‌هایتان را بالا زده و گذشته را فراموش کنید.

دوستان برای دریافت جدیدترین و بهترین ها در ایمیل خود لطفا »اینجا« عضو شوید

برچسب ها: فال روزانه, فال روز, فال امروز, فال, طالع بینی, انواع فال, استخاره, فال ازدواج, فال شیخ بهایی, انواع طالع بینی, شخصیت شناسی, فال چوب, فال حافظ, فال اعداد, فال سعدی, فال گلبرگ, پیشگویی, فال عشق, فال عاشقی, فال گل, فال عطسه, موفقیت, نیمه ماه, فال فصل, فال دوستی, فال قهوه, فال شغل, فال ابجد, فال و طالع بینی, طالع, طالع بینی ازدواج, طالع بینی چینی, طالع بینی هندی, طالع بینی شخصی, طالع بینی مصری, طالع بینی هفته, طالع بینی رنگ, طالع بینی کامل, تعبیر خواب, طالع بینی میوه, طالع بینی خواب, فال میوه, فال هفته, فال هفتگی, حافظ, با قرآن, فال طالع بینی, طالع روزانه, طالع ماهانه, فال ماهانه, طالع سالانه, فال سالانه, فال استخاره, فال فصل بهار, تابستان, پاییز, زمستان, فال شخصی, فال مصری, فال چینی, فروردین, اردیبهشت, خرداد, تیر, مرداد, شهریور, مهر, آبان, آذر, دی, بهمن, چوب, شنبه, یکشنبه, چهارشنبه, پنجشنبه, جمعه, فال حافظ با معنی, ستاره شناسی, طالع بینی خورشیدی, فال خورشیدی, طالع بینی اعداد, امروز, اسفند, فال تاروت, دوشنبه, سه شنبه, fal roozane, fal, faal, talebini, hafez, jadid, fale emrooz, موش, گاو, ببر, خرگوش, اژدها, مار, اسب, بز, میمون, خروس, سگ, خوك,

فال حافظ سایت میلاد


آرشیو موضوعی

آرشیو

آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • تعداد کل پست ها :

اَبر برچسبها