تبلیغات
× دانستنی ها و اس ام اس × - فال روز : سه شنبه 4 آبان ماه 1389
× دانستنی ها و اس ام اس ×
بروزترین وبلاگ اس ام اس , كاملترین مرجع پیام كوتاه , جدیدترین پیامك ها

:: ارسال كلیپ داغ به ایمیل شما ::


آدرس ایمیل بدون www :

فال روز : سه شنبه 4 آبان ماه 1389

سه شنبه 4 آبان 1389  ساعت: 08:46

موضوع پست : فال روزانه ،

متولدین فروردین : به پیشروی ادامه دهید و پذیرای تغییر و تحولات آینده باشید. پس هر آنچه را در دل دارید به زبان آورید و از ادا و اصول در برابر خانواده جدا" خودداری کنید. تغییر و تحولی ناگهانی در شما ایجاد خواهد شد که لازم است در آن صورت با دقت به ندای دلتان گوش فرا دهید.
      
متولدین اردیبهشت : شما دارای انرژی زیادی هستید و از بودن با افراد مختلف لذت خواهید برد. اکنون شما خواهان آن هستید که کسی شما را همراهی کند و باعث شادی و خنده شما شده و بخش خوش قلب شما را نوازش کرده است. این جو برای استراحت و ریلکس شدن بسیار عالیست بخصوص اگر در حال حاضر هنوز نگران برخی زمینه های زندگیتان هستید.
      
متولدین خرداد : دیدارتان با یک دوست قدیمی تازه خواهد شد. بعضیها دست به خشونت زده و گروهی روحا" دچار ضربه گشته و از همه چیز سیر شده اند، در حالیکه اگر با ظرافت و سیاست دوباره شروع به نزدیک شدن به خانواده و دوستی و صمیمیت با آنها و همچنین فهمیدن و درکشان با توجه به موقعیت زمانی بکنند مسلما" به راه حل های معجزه آسائی می رسند.
      
متولدین تیر : لازم نیست در سکوت رنج بکشید. اکنون حق دارید از خودتان دفاع کنید و از فرصتهای پیش آمده بهترین استفاده را ببرید. هر استعداد و توانایی که از بدو تولد داشته اید، میتواند وسیله ای باشد برای لذت بردن از زندگی، در چند روز آینده فرصتی دارید تا به طور کامل از آنها بهره ببرید.
      
متولدین مرداد : تصمیم دارید کار خطایی انجام دهید بدون اینکه دیگران متوجه شوند اما شما نمیتوانید کاری کنید که دیگران متوجه نشوند بنابراین به این وسوسه توجه نکنید. افراد جدیدی را ملاقات میکنید البته ممکن است مدت زیادی با این فرد رابطه نداشته باشید و آشنایی تا برای مدت کوتاهی باشد.
      
متولدین شهریور : اگر فکر میکنید میتوانید هر کاری را به زور انجام دهید سخت در اشتباه هستید. البته گاهی این پافشاری باعث میشود تا کارها انجام شوند شاید دیگران تغییرات رفتاری شما را نپذیرند. اما اگر هراز گاهی یک تغییر کوچک ایجاد کنید اطرافیان هم خواهند پذیرفت.
      
متولدین مهر : بعد از چند سال تلاش مداوم، اکنون وقت استراحت و لذت بردن از برآوردها را خواهید داشت. وقت کافی برای مشغول شدن در انواع فعالیتهایی که از مدتها قبل در فکرتان بوده اند، خواهید داشت و خواهید توانست وقت بیشتری را با دوستان به شب زنده داری بگذرانید.
      
متولدین آبان : اگر فکر می کنید میتوانید هر کاری را به زور انجام دهید سخت در اشتباه هستید. البته گاهی این پافشاری باعث میشود تا کارها انجام شوند شاید دیگران تغییرات رفتاری شما را نپذیرند. اما اگر هراز گاهی یک تغییر کوچک ایجاد کنید اطرافیان هم خواهند پذیرفت.
      
متولدین آذر : ستارگان به کسانی که در موسسات بزرگ، بانکها و شرکتهای بیمه و مکانهایی مانند اینها کار میکنند، کمک خواهند کرد. یکی از نزدیکانتان از نظر مالی وضع خوبی دارد. و به طور مستقیم یا غیرمستقیم شما نیز سود می برید. لازم است در مورد مسائل احساسی خود کمی بیشتر فکر کنید، اگر عجله ای هم برای تصمیم گیری ندارید بنابراین هیچکس هم نمیتواند شما را مجبور کند.
      
متولدین دی : حفظ خونسردی چندان ساده نخواهد بود و زمانی که یک نفر از حد خود تجاوز کرده و در اتهامات عجیب و غریب خود زیاده روی نموده شما نمیدانید به او بگویید که از این گفته ها دست بردارد یا اینکه کاملا سکوت اختیار کنید؟ اما بهتر این است که سعی نمایدد حواستان را جمع نموده و از سخن های تند و تیز پرهیز نمایید.
      
متولدین بهمن : امروز ناگهان متوجه یک موج فکری جدید میشوید که بایستی فورا به آن عمل کرده و یا متوجه شوید که چگونه از آن بهره مند شوید. هم اکنون شما بسیار تیزبینانه و هوشیارانه به فکر باشید که در حال حاضر بهترین موقعیت را در اختیار دارید.
      
متولدین اسفند : دوستانی دور شما را گرفته اند که هیچ شباهتی به دوست ندارند. اما امروز با شخصی آشنا خواهید شد که تحولی عظیم در زندگی شما ایجاد خواهد کرد. صحبتهایش به مذاق شما خوش نمی آید اما حقایق را بازگو میکند و راهگشاست بهتر است گوش فرا دهید.

دوستان برای دریافت جدیدترین و بهترین ها در ایمیل خود لطفا »اینجا« عضو شوید

برچسب ها: فال روزانه, فال امروز, فال, فالگیر, فال هفتگی, فال ماه, فال هفته, فال روز, فال ماهانه, فال میوه, فال ازدواج, فال حافظ, تعبیر خواب, پیشگویی, فال قهوه, تالع بینی, طالع بینی, انواع فال, استخاره, فال شیخ بهایی, انواع طالع بینی, شخصیت شناسی, فال چوب, فال اعداد, فال سعدی, فال گلبرگ, فال عشق, فال عاشقی, فال گل, فال عطسه, موفقیت, نیمه ماه, فال فصل, فال دوستی, فال شغل, فال ابجد, فال و طالع بینی, طالع, طالع بینی ازدواج, طالع بینی چینی, طالع بینی هندی, طالع بینی شخصی, طالع بینی مصری, طالع بینی هفته, طالع بینی رنگ, طالع بینی کامل, طالع بینی میوه, طالع بینی خواب, حافظ, با قرآن, فال طالع بینی, طالع روزانه, طالع ماهانه, طالع سالانه, فال سالانه, فال استخاره, فال فصل بهار, تابستان, پاییز, زمستان, فال شخصی, فال مصری, فال چینی, فروردین, اردیبهشت, خرداد, تیر, مرداد, شهریور, مهر, آبان, آذر, دی, بهمن, چوب, شنبه, یکشنبه, چهارشنبه, پنجشنبه, جمعه, فال حافظ با معنی, ستاره شناسی, طالع بینی خورشیدی, فال خورشیدی, طالع بینی اعداد, امروز, اسفند, فال تاروت, دوشنبه, سه شنبه, fal roozane, fal, faal, talebini, hafez, jadid, fale emrooz, موش, گاو, ببر, خرگوش, اژدها, مار, اسب, بز, میمون, خروس, سگ, خوك,

فال حافظ سایت میلاد


آرشیو موضوعی

آرشیو

آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • تعداد کل پست ها :

اَبر برچسبها