تبلیغات
× دانستنی ها و اس ام اس × - فال روز : یکشنبه 2 آبان ماه 1389
× دانستنی ها و اس ام اس ×
بروزترین وبلاگ اس ام اس , كاملترین مرجع پیام كوتاه , جدیدترین پیامك ها

:: ارسال كلیپ داغ به ایمیل شما ::


آدرس ایمیل بدون www :

فال روز : یکشنبه 2 آبان ماه 1389

یکشنبه 2 آبان 1389  ساعت: 08:43

موضوع پست : فال روزانه ،

متولدین فروردین : شما افکار ارزشمندی در ذهن خود دارید، اما واقعاً برای تصمیمات اخیر خود هیچ دلیل و مناسبت خاصی ندارید. اما شما احساس می‌کنید در محدودیت‌های مالی خود کمی‌گیر افتاده‌اید، ولی سعی نکنید که تمام حساب‌های خود را خرج کنید. شما دنبال یک راه حل می‌گردید و می‌خواهید همین الان هم آن را پیدا کنید. متأسفانه عجله به خرج دادن هیچ کمکی نمی‌کند، به آرامی‌و با احتیاط حرکت کردن اگرچه زیاد جالب نیست، ولی مطمئن باشید که سازنده‌تر است.

متولدین اردیبهشت : یک دوست، شریک و یا همکار می‌تواند امروز حال و روز شما را از این رو به آن رو کند، وقتی که او چنین کاری انجام می‌دهد، در چشمان شما فقط حماقت دیده می‌شود. اما نباید در مورد دیگران زود قضاوت کنید. امروز اطرافیان شما می‌خواهند که آزاد باشند- و همین موضوع می‌تواند منجر به چنین رفتارهای نابخردانه ای بشود. اما نباید سعی کنید که رفتار مقتدرانه ای داشته باشید، برای اینکه احتمالاً فقط حامی ‌و پشتیبانتان را از خود دور می‌کنید.

متولدین خرداد : شما خیلی ماجراجو شده‌اید. شما می‌توانید خودتان را برای یک مسافرت آماده کنید. اما ممکن است در لحظه آخر مشکلی پیش بیاید که نقشه‌های شما را بر باد بدهد. اگراین اتفاق افتاد سعی نکنید که همه چیز را با هم داشته باشید. وگرنه تمام انرژی و توان خود را هدر خواهید داد.

متولدین تیر : شما در یك جنگ اعصاب سهیم شده اید. اهمیتی ندارد كه این رقابت چقدر سخت ست، برای اینكه درحال حاضر هیچ برنده و بازنده ای وجود ندارد. به جای یانكه برای پیروزی تلاش كنید، با دیگران همكاری داشته باشید. با همكاری و تعاون همه می توانند برنده باشند.

متولدین مرداد : حتی اگر شما خودتان هم ندانید كه چه حرف هایی به دیگران زده اید، آنها امروز می خواهند راهنمایی وهدایت شما را به عهده بگیرند. به جای اینكه برای كامل بودن تلاش كنید، از دید یك فرد ناظر علاقمند صحبت كنید. دیدگاه های خاص شما شاید طیف وسیع تری از نظریات را بهتان عطا كند كه حتی افراد دیگر هم نداشته باشند. وقتی كه انتخاب شما انتخابی صحیح باشد، حتی بدون اینكه در موردش صحبت كنید آن را خواهید شناخت.

متولدین شهریور : شما امروز وقتی وارد بحثی می شوید كه همیشه ازآن فراری بودید خودتان هم شگفت زده خواهید شد. شاید شما دوست دارید بحثی راجع به سیاست و یا راجع به ارتباط بین مذهب و حكومت را آغاز كنید. اگر بحث بالا گرفت، فقط به خاطر اینكه یك بار مورد بی اعتنایی قرار گرفتید عقب نشینی نكنید.

متولدین مهر : ممکن است شما شروع به نشان دادن کارهایی کرده باشید که می‌توانید آنها را تحت فشار انجام دهید، اما زمانی چهره واقعی خود را نشان می‌دهید که یک امر غیر منتظره واقعی نیازمند توجه شما باشد. منظور این نیست که شما باید استعدادهای منحصر به فردتان را به دیگران نشان دهید. بلکه شما باید ارزش کارهای خودتان را بدانید و بر طبق رویاهایتان زندگی کنید.

متولدین آبان : امروز برای تصمیم گیریهای مهم و حیاتی، روز مهمی برای شماست. فرصت کمیابی را بدست آورده اید که باید بتوانید از آنها به بهترین شکل استفاده کنید. از بعضی از دوستان نیز میتوانید کمک بگیرید تا نیرومندتر گام بردارید.

متولدین آذر : اگر هوشیاری و پشتکار لازم را داشته باشید از این معرکه موفق بیرون خواهید آمد، به خود اعتماد داشته باشید و بدانید که میتوانید به راحتی موفق عمل کنید. گره های بسته ی فراوانی را از امروز یکی یکی خواهید گشود.

متولدین دی : وقتی مسئولیتهای خود را به موقع انجام دهید احساس رهایی و خوشبختی خواهید داشت. هیچ لذتی بالاتر از یک نمره ی بیست در کارنامه ی زندگی شما نیست. باید در زندگی همیشه سعی کنید این نمره را همراه داشته باشید. باید در بسیاری از این کارها تجدید نظر کرد همسر چون همیشه در کنار شماست و شما را در این زمینه یاری خواهد داد مشروط بر اینکه اشتباهات خود را پذیرا باشید.

متولدین بهمن : از نظر مادی و معنوی باید پیشرفت کرد. زلالترین آبها هم اگر در جایی راکد بماند بوی تعفن میدهد. چون موج باید پیوسته در حرکت بود تا بتوان خود را به ساحل رساند. یک جشن بزرگ در پیش دارید. امروز روزیست که زندگی با تمام شیرینیهایش به سوی شما لبخند میزند. امروز، روز شادیهای شماست. امروز، روزی خواهد بود که تمام درها به روی شما گشوده است.

متولدین اسفند : زحمت شما زیاد میشود، و این مقدمه ای برای حرکتتان در یک مسیر دلخواه است. فعالیتهای فرهنگی میتواند اصل وجودی شما را به اطرافیان بشناساند، ضمن آنکه خودتان را نیز خوشحال میکند. همچنان بعضی از کارها را در هم و برهم و آشفته است و این آشفتگی باعث پریشان شدن ذهن شما میشود و انرژی شما را پراکنده میکند. باید روی کارهایی که انجام میدهید تمرکز داشته باشید تا بتوانید به پیروزی برسید.

دوستان برای دریافت جدیدترین و بهترین ها در ایمیل خود لطفا »اینجا« عضو شوید

برچسب ها: فال روزانه, فال امروز, فال, فالگیر, فال هفتگی, فال ماه, فال هفته, فال روز, فال ماهانه, فال میوه, فال ازدواج, فال حافظ, تعبیر خواب, پیشگویی, فال قهوه, تالع بینی, طالع بینی, انواع فال, استخاره, فال شیخ بهایی, انواع طالع بینی, شخصیت شناسی, فال چوب, فال اعداد, فال سعدی, فال گلبرگ, فال عشق, فال عاشقی, فال گل, فال عطسه, موفقیت, نیمه ماه, فال فصل, فال دوستی, فال شغل, فال ابجد, فال و طالع بینی, طالع, طالع بینی ازدواج, طالع بینی چینی, طالع بینی هندی, طالع بینی شخصی, طالع بینی مصری, طالع بینی هفته, طالع بینی رنگ, طالع بینی کامل, طالع بینی میوه, طالع بینی خواب, حافظ, با قرآن, فال طالع بینی, طالع روزانه, طالع ماهانه, طالع سالانه, فال سالانه, فال استخاره, فال فصل بهار, تابستان, پاییز, زمستان, فال شخصی, فال مصری, فال چینی, فروردین, اردیبهشت, خرداد, تیر, مرداد, شهریور, مهر, آبان, آذر, دی, بهمن, چوب, شنبه, یکشنبه, چهارشنبه, پنجشنبه, جمعه, فال حافظ با معنی, ستاره شناسی, طالع بینی خورشیدی, فال خورشیدی, طالع بینی اعداد, امروز, اسفند, فال تاروت, دوشنبه, سه شنبه, fal roozane, fal, faal, talebini, hafez, jadid, fale emrooz, موش, گاو, ببر, خرگوش, اژدها, مار, اسب, بز, میمون, خروس, سگ, خوك,

فال حافظ سایت میلاد


آرشیو موضوعی

آرشیو

آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • تعداد کل پست ها :

اَبر برچسبها